Advance Tabco FS-3-1824-18R NSF Sink, (3) 18 x 24 x 14-in D, 18-in Right Drainboard, 14-Ga., Each
Product By : Advance Tabco
Advance Tabco FS-3-1824-18R NSF Sink, (3) 18 x 24 x 14-in D, 18-in Right Drainboard, 14-Ga., Each . Fabricated NSF Sink, 3 compartments, 18" right drainboard, bowl size 18" x 24" x 14" deep, 14/304 s/s, tile edge splash, rolled edge, faucet holes on 8" centers, s/s legs, 1" adjustable s/s bullet feet, NSF, overall 29.5" F/B x 74.5" L/R