Elegant Lighting 7955D21SS-SS/SS chandelier
A beautiful high quality Elegant Lighting Silver Shade chandelier
Read more
Features
  • 5 - 60 watt Candelabra bulbs
  • 21""W x 26""H x 8.5""Ext