LG Electronics 47VS20-BAP 47-Inch Screen LCD Monitor
Product By : LG
LG Electronics 47VS20-BAP 47-Inch Screen LCD Monitor. LG 47VS20BAP 47in 16:9 FHD 3000:1 DCR 17.9MM BEZEL VIDEO WALL TAA monitor
Features
  • Product Type: Widescreen LCD flat panel display
  • Diagonal Size: 47"